Carl Fahringer *
(Wr. Neustadt 1874-1952 Wien) "Orientalische Straßenszene", signiert C Fahringer, datiert 1914, Öl auf Leinwand, auf Leinwand, 43,5 x 37,5 cm, gerahmt, partiell gering beschädigt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
17.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Carl Fahringer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 08.06. - 17.06.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: